Hakkımızda

Sitenin Konumu

Ardıçlı Göl Evleri, İstanbul'un en planlı gelişen Bahçeşehir bölgesinde, Avcılar sınırları içinde bulunmaktadır. Sitemizin yakın çevresinde TEM Avcılar ödeme gişeleri, Bahçeşehir bağlantı yolu ve batı yönünde de Eston Ardıçlı Evleri bulunmaktadır.

TEM otoyolunun güneyinde kalan sitemizin kuzeyinde ise Bahçeşehir ve Esenkent toplu konut alanları bulunmaktadır. TEM Otoyolu'nun dışında E5 karayolu vasıtasıyla da Avcılar'dan TEM Bağlantısı kullanılarak siteye erişim mümkündür. Sitemiz aynı zamanda havalimanına 16 km mesafededir.

Sitenin Tanımı

Ardıçlı Göl Evleri, 156.000 m² alan üzerinde 8 ayrı etaptan oluşan bir projedir. 5 değişik tipte 7 ayrı planlı, rengi, görünüşü farklı, tamamı bahçeli villalardan oluşmaktadır. 65.000 m² inşaat alanına sahip sitede, toplam 7.500 m² göl, 45.000 m² yeşil alan bulunmaktadır.

Brüt alanları 156 m² ile 377 m² arasında değişen 295 adet bağımsız bölümden Necef Villaları; 3 ayrı görünüşte, bahçeli tripleks, Firuze Villaları; 2 ayrı görünüşte bahçeli dubleks, Mercan Evleri; 2 ayrı görünüşte cumbalı, bahçeli, dubleks ikiz, Kehribar Evleri; 3 ayrı görünüşte, bahçeli, balkonlu, dubleks evler olarak projelendirilmiştir. İnci Evleri ise planları değişik tiplerde, cepheleri farklı görünümlerde 5'li, 4'lü ve 3'lü sıra evlerden oluşmaktadır.

Sitenin Özellikleri

"Yeni bir ev değil, yeni bir yaşam" biçimini gerçekleştirmek üzere projelendirilen Ardıçlı Göl Evleri, kent ortamının boğuculuğundan kurtulup günlük yaşamda bile tatil keyfiyle, her yere, her şeye yakın, ama uzakmış gibi Ardıçlı Göl'ün kıyısında, huzur içinde yaşamak isteyenlerin yaşam alanıdır.

Ardıçlı Göl Evleri' nin her etabında yetişkinler ve çocuklar için açık yüzme havuzları, basketbol ve mini futbol sahası, tenis kortları, beach volley alanı, çocuk oyun alanları ve koşu-yürüyüş parkurları ile konforlu bir yaşam merkezidir. Önemli gereksinimlerin karşılanabildiği marketi, kuaförü, sosyal tesisi, kaliteli site yönetimi, açık-kapalı ve misafir otoparklarıyla huzurlu, güvenli, sakin ama her türlü çağdaş ihtiyacın en iyi şekilde karşılandığı modern bir yaşam alanıdır.